Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Nabíječka baterie Stiga Estate 12 V

Kód: 182180090/0
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Objednáno

Nabíječka slouží pro udržení plné kapacity baterie v zimním období kdy není baterie dobíjená v zahradní traktoru. Součástí balení jsou krokosvorky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíječka baterie Stiga Estate 12 V

Nabíječka slouží pro udržení plné kapacity baterie v zimním období kdy není baterie dobíjená v zahradní traktoru STIGA. Součástí balení jsou krokosvorky. Nabíjecí proud je 1 A. Nabíječka slouží především pro udržení plné kapacity baterie, v případě že baterie klesne na nízkou hodnotu napětí, tak nabíječka beterii nedobije! Je potřeba bateri přivést do servisu a zkusit ji nechat nabít speciální nabíječkou.

Technické údaje nabíječky baterie Stiga Estate 12 V

  • Použití pro baterie 12 V
  • Doporučení pro gelové baterie 12 V
  • Nabíjecí proud 1 A
  • Vhodné pro zahardní traktory STIGA Estate
  • Kontrolky ukazatele stavu nabití a připojení k síti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.