Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Vertikutátory za traktůrek

Vertikutace je důležitou součástí správy trávníku, která pomáhá udržovat ho zdravým a krásným. Při vertikutaci se odstraňují mechy, spadané trávové zbytky a povrchové kořeny, které mohou bránit růstu trávníku. Jedním z efektivních způsobů, jak provádět vertikutaci, je použití vertikutátoru za traktůrek.

Nejprodávanější

Tažený vertikutátor Jeremy JU 949
Tažený vertikutátor JU 949
Na dotaz (1 ks)
Kód: ACZA000JU94
 
114 990 Kč
(95 033 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Tažený vertikutátor Jeremy JU 949
95 033 Kč bez DPH
114 990 Kč

Tažený vertikutátor JU 949 je výrobek Italské firmy který je možno zapřihnout za jakýkoli zahradní traktor. Konstrukce je robusní s pracovní šířkou 95 cm.

Kód: ACZA000JU94

Vertikutátory za traktůrek: Jak si vybrat ten správný model?

Vertikutace je důležitou součástí správy trávníku, která pomáhá udržovat ho zdravým a krásným. Při vertikutaci se odstraňují mechy, spadané trávové zbytky a povrchové kořeny, které mohou bránit růstu trávníku. Jedním z efektivních způsobů, jak provádět vertikutaci, je použití vertikutátoru za traktůrek. V tomto článku se podíváme na to, jak si vybrat ten správný model vertikutátoru za traktůrek a jak ho správně používat.

Co je vertikutátor a jak funguje?

Vertikutátor je zahradní nástroj navržený pro vertikutaci trávníku. Vertikutovací nože na něm odstraňují nežádoucí materiál, jako jsou mechy a staré trávové zbytky, a zlepšují přísun vzduchu, vody a živin ke kořenům trávníku. To vede k lepšímu růstu a vzhledu trávníku.

Vertikutátor za traktůrek je speciální typ vertikutátoru, který je připevněn k traktůrku. Tato kombinace umožňuje efektivní a pohodlnou vertikutaci i na větších plochách. Traktůrek poskytuje dostatečný výkon a pohyb, zatímco vertikutátor provádí důkladnou práci na trávníku.

Výhody vertikutace za použití traktůrku

Použití vertikutátoru za traktůrek má několik výhod oproti ruční vertikutaci. První a nejzřejmější výhodou je úspora času a úsilí. Ruční vertikutace může být velmi pracná a časově náročná, zejména na větších plochách. S vertikutátorem za traktůrek můžete provést vertikutaci rychleji a efektivněji.

Další výhodou je rovnoměrné pokrytí celé plochy trávníku. Vertikutátor za traktůrek se pohybuje po trávníku rovnoměrně a díky své konstrukci dosáhne i obtížně přístupných míst. To zajišťuje důkladnou a rovnoměrnou vertikutaci celého trávníku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.