Tažený vertikutátor JU 949

Kód: ACZA000JU94
114 990 Kč 95 033 Kč bez DPH
Na dotaz (1 ks)

Tažený vertikutátor JU 949 je výrobek Italské firmy který je možno zapřihnout za jakýkoli zahradní traktor. Konstrukce je robusní s pracovní šířkou 95 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tažený vertikutátor JU 949

Jeremy 95 je tažný vertikutátor s motorem o výkonu 9 HP. Tento stroj je určen především pro profesionální uživatele a je vhodné vybavení pro zahradní traktory a čtyřkolky. Vhodné pro údržbu fotbalových hřišť. Výrobek Italské firmy, vyrábějící různé stroje již od druhé světové války. Poslední dobou se výroba ubírá směrem k široké řadě vertikutátorů, štěpkovačů, vysavačů a drtičů. Hlavním cílem společnosti je kvalita, flexibilita s důrazem na požadavky zákazníka. Žlutá řada výrobků je zaměřena na zákazníka, který potřebuje používat stroje ke své obživě(profi).

Vyžaduje kvalitní, robustní, jednoduchý stroj s dlouhou životností , servisním zázemím a jistotou náhradních dílů. Umístění motoru na stroji je v těžišti celého stroje, což přínáší hlavně příjemnější ovládání pro obsluhu.

Technické údaje taženého vertikutátoru JU 949

  • Motor Briggs&Stratton Vanguard
  • Výkon 9 HP
  • Pracovní šířka 95 cm
  • Počet nožů 69 ks
  • Hmotnost 128 kg

Vybavení taženého vertikutátoru JU 949

Uložení nožů: tři řady po 23ks tloušťky 2,5mm, 40mm od sebe(standard) nebo volitelné nože tloušťky 1,2mm, 30 mm od sebe(na přání). Vlastnosti: Ovládání pákou od sedadla traktoru 2-kola s  nepropíchnutelnými pneu. Nastavitelná oj pro připojení k libovolnému typu traktoru. Pohodlné nastavení hloubky vertikutace jedním stavěcím šroubem. Nože z kalené oceli: 2,5 mm standardní / volitelné 1,2 mm.

Vzhledem k velkému záběru stroje je použití určeno na rovné plochy bez hrbolů a výmolů.

Vertikutaci je vhnodné provádět 2x ročně. Maximální hloubka vertikutace je do 5 mm. Při větší hloubce může dojít k poškození trávníku nebo stroje.

Vertikutace fotbalového hřiště

Pokud nemáte možnost zakoupení stroje, tak nabízeme vertikutaci fotbalových hřišť. Více informací se dozvíte zde nebo nás kontaktujte telefonicky 739 859 264

Vertikutace fotbalového hřiště

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Agrinova je Italská firma vyrábějící různé stroje již od druhé světové války. Poslední dobou se výroba ubírá směrem k široké řadě vertikutátorů, štěpkovačů, vysavačů a drtičů. Hlavním cílem společnosti je kvalita, flexibilita s důrazem na požadavky zákazníka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.