Svahové sekačky

Svahové sekačky na dálkové ovládání

Nebaví vás pořád sekat svahy, hráze křovinořezem? Jste potom unavení a zmoženi? Máme pro vás řešení. Stačí zůstat na dobrém místě a máte všechno pod kontrolou. Pořiďte si svahovou sekačku a sečení pro vás bude daleko snažší a pohodlnější. Svahové sekačky na pásech mají perfektní průstupnost terénem a lepší stabilitu ve svahu.

Nejprodávanější

Svahová sekačka VTC550-90
Svahová sekačka VTC550-90
Objednáno
Kód: VTC550-90
 
95 000 Kč
(78 512 Kč bez DPH)
Svahová sekačka VTC800-160
Svahová sekačka VTC800-160
Objednáno
Kód: VTC800-160
 
140 220 Kč
(115 884 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Svahová sekačka VTC550-90
78 512 Kč bez DPH
95 000 Kč

Už žádná námaha sekáním! Svahová sekačka na dálkové ovládní je velkým pomocníkem při sekání svahů. Je osazena motrem Loncin o výkonu 9HP se záběrem 550 mm.

Kód: VTC550-90
Svahová sekačka VTC800-160
115 884 Kč bez DPH
140 220 Kč

Myslete na své zdraví a usnadněnte si práci! Svahová sekačka na dálkové ovládání o výkonu 16 HP s plnotlakým mazáním zvládne posekat svah až 45°.

Kód: VTC800-160

Svahová sekačka na dálkové ovládání

Svahová sekačka na dálkové ovládání je zařízení, které umožňuje řídit a ovládat sekačku na svahech nebo terénech pomocí dálkového ovládání. Tato technologie je obzvláště užitečná pro pracovníky, kteří potřebují sekat trávu nebo vegetaci na terénech s obtížným přístupem nebo sklonem. Dálkově ovládaná svahová sekačka umožňuje uživatelům pohodlně řídit a nastavit směr pohybu sekačky bez potřeby fyzické přítomnosti zařízení. Tato technologie přináší efektivitu a usnadňuje údržbu terénu. Poseká i neudržovaný porost s výškou až 1,5 m.

Dálkově ovládaná sekačka

Dálkově ovládaná sekačka je typem sekačky, která umožňuje ovládání z dálky, typicky pomocí dálkového ovladače. Tento typ sekačky je navržen tak, aby uživatel mohl řídit její pohyb bez fyzické přítomnosti u zařízení. Dálkově ovládané sekačky jsou využívány v různých aplikacích, jako je například údržba trávníků, terénů s obtížným přístupem nebo dokonce v průmyslových prostředích pro řezání trávy či vegetace na místech, kde by manuální ovládání bylo obtížné nebo nebezpečné. Tento typ sekačky přináší pohodlí a možnost ovládat sekačku z vzdálenosti.

Svahová sekačka na pásech

Tato sekačka je vybavena pásovým systémem namísto klasických kol, což jí umožňuje lépe se přizpůsobit nerovnostem terénu a poskytuje lepší stabilitu a trakci. Pásový design umožňuje sekačce lépe se pohybovat v terénu se sklonem a lépe zvládat různé podmínky, což může být užitečné pro sečení trávy na svazích nebo místech s obtížným přístupem. Tento typ sekačky je oblíbený pro svou schopnost efektivně pracovat na terénech, kde běžné sekačky na kolech by měly potíže s manipulací nebo se sklony terénu.

Sekačka na dálkové ovládání

Je zařízení, které umožňuje ovládat sekačku na trávu z dálky. Tato technologie poskytuje pohodlí a efektivitu při sečení trávníku. Sekačka na dálkové ovládání je vybavena dálkovým ovladačem, který umožňuje uživateli pohodlně nastavovat směr a rychlost sekačky. Tato funkce je užitečná při sečení velkých ploch, zejména tam, kde není možné nebo vhodné používat běžné sekačky na trávu.

Díky dálkovému ovládání může uživatel snadno navigovat sekačkou podle potřeby, vyhýbat se překážkám a dosáhnout rovnoměrného sečení trávníku. Tato technologie může být užitečná pro lidi, kteří mají rozsáhlé zahrady nebo mají obtížnosti s fyzickým pohybem.

Při výběru sekačky na dálkové ovládání je důležité brát v úvahu výkon, bezpečnostní funkce a výdrž baterie, pokud je sekačka elektrická. Je také důležité seznámit se s návodem k použití a dodržovat bezpečnostní pokyny při manipulaci s tímto zařízením.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.