Zahradní traktor Stiga Tornado 398

Kód: 2T0610481/ST1
59 990 Kč 49 579 Kč bez DPH
Na dotaz
Olej

Pohodlný zahradní traktor Stiga Estate Tornado 398 s motorem STIGA ST 450 o objemu 432 cm3 a sekacím ústrojím 98 cm se dvěma noži a bočním výhozem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní traktor Stiga Tornado 398

Jednoválcový traktor se dvěma noži, středně velkým žacím ústrojím o šířce záběru 98 cm a vysoce výkonným motorem ST 450 Powered by STIGA o obsahu 432 cm3. Nabízí následující možnosti sečení: mulčování; boční výhoz. Mulčovací sada se prodává samostatně. Ideální k obhospodařování vzrostlé trávy až do plochy 5000 m2.


Technické údaje zahradního traktoru Stiga Tornado 398

  • Benzínový jednoválcový motor STIGA o obsahu 423 cm3
  • Výkon 7,5 kW
  • Záběr sečení 98 cm
  • Výhoz do boku
  • Hmotnost produktu 157 kg
  • Mulčovací sada, tažné zařízení a nabíječka baterií se prodávají samostatně
  • Maximální pracovní plocha 5 000 ㎡

Vybavení zahradního traktoru Stiga Tornado 398

Vysoce kvalitní zahradní traktor STIGA Tornado 398 se špičkovým designem nabízí řadu funkcí, které usnadní život každému, kdo pečuje o rozsáhlý trávník nebo travnatou plochu! Mezi tyto vlastnosti patří především motor ST 450 Powered by STIGA; jednoválcový motor o objemu 432 cm3, který snižuje opotřebení součástí a umožňuje méně únavnou jízdu. Tornado 398 je adaptabilní zahradní traktor, jejíž dva režimy sečení (mulčování; boční výhoz) a rozsah výšky střihu nastavitelný v sedmi stupních (25–80 mm) usnadňují sekání trávy v nejrůznějších podmínkách. Díky hydrostatické převodovce, která se ovládá pomocí pedálu, je jízda s traktorem Tornado 398 potěšením a skvělou volbou pro místa, kde je důležitá dobrá ovladatelnost.Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní traktory Stiga
Pracovní plocha: 5 000 m2
Záběr sečení: 98 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.