Zahradní traktor Stiga Estate 598

Kód: 2T2620481/ST2
72 990 Kč 60 322 Kč bez DPH
Na dotaz
Olej

Benzínový zahradní traktor Stiga Estate 598 je kompaktní a výkonný zahradní traktor. Vhodné pro zahrady do 4 500 m2. Vlastní prostorný 240 l sběrný koš.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzínový zahradní traktor Stiga Estate 598

Kompaktní a výkonný zahradní traktor Stiga vybavený 98cm dvoulistým žacím ústrojím a prostorným 240 litrovým sběrným košem. Poháněn jednoválcovým motorem STIGA s antivibračním systémem. Vhodné pro zahrady do 4 500 m2. 

Technické údaje zahradního troktoru Stiga Estate 598 ST 500

  • Benzínový jednoválcový motor STIGA ST 500 o obsahu 452 cm3
  • Výkon 7,9 kW
  • Pracovní šířka 98 cm
  • 2 nože
  • Velký 240 l sběrný koš na trávy
  • Hladké nastavení rychlosti díky hydrostatickému pohonu
  • LED světlomety pro skvělý výhled za špatných světelných podmínek
  • Hmotnost produktu 165 kg
  • Maximální pracovní plocha 4 500 m2
  • mulčovací sada, nabíječka baterií a zadní závěs se prodávají samostatně

Vybavení zahradního traktoru Stiga Estate 598 ST 500

Je vybavena benzínovým motorem STIGA ST 500 o objemu 452 cm3 . Hydrostatická převodovka je ovládána pomocí pedálu a umožňuje snadnou jízdu bez nutnosti změny převodů. 98cm žací ústrojí je možné nastavit do 7 výškových poloh od 25 do 80 mm a je opatřeno dvěma elektromagneticky připojovanými noži, které lze aktivovat pomocí praktického tlačítka. Travní hmotu lze sbírat do sběrného koše o objemu 240 litrů nebo mulčovat s použitím dodané mulčovací záslepky STIGA Multiclip. Přední LED světlomety zajišťují lepší viditelnost v kterékoli denní době.

Původní značení traktoru: Stiga Estate 3098 H

Původní značení zahradního traktoru bylo Stiga Estate 3098 H. Nové značení je Stiga Estate 598 změna je především v motoru, volantu a hnacích částí (kladek).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní traktory Stiga
Pracovní plocha: 4 500 m2
Záběr sečení: 98 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.