Radlice na sníh šípová Stiga - hydraulická

Kód: 13-3931-11
54 990 Kč 45 446 Kč bez DPH
Na dotaz

Šípová radlice Stiga - hydraulická má dvě nezávislé poloviny, které lze nastavit do různých úhlů a zajistit tak optimální odklízení sněhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radlice na sníh šípová Stiga - hydraulická

Toto příslušenství má dvě nezávislé radlice, které lze nastavit do různých úhlů a zajistit tak optimální odklízení sněhu. Sněžný pluh ve tvaru X lze použít se STIGA Park Pro 740 IOX a 900 AWX.

Technické údaje radlice na sníh šípové Stiga - hydraulické

  • Pracovní šířka 130 cm.
  • Pracovní výška 50,6 cm
  • Hmotnost produktu 61 kg
  • Maximální nastavení úhlu (vpravo/vlevo) 30°/30°
  • Vhodní pouze pro Park Pro 900 AWX, 740 IOX
  • Gumový břit není součástí balení

Vybavení radlice na sníh šípové Stiga - hydraulické

Šípová radlice je vhnodná pro odklízení sněhu kde jsou úzké prostory a aby se nepoškrábala dlažba je možnost dokoupení gumového břitu. Přítlak gumového přitu nastavíte pomocí dvou klouzacích plazů. Natáčení radlice ovládáte z místa řidiče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.