Batoh na motorovou pilu

Kód: 1111001009
1 695 Kč 1 401 Kč bez DPH
Na dotaz

Batoh na motorouvou pilu vhodný pro řetězové pily značky ECHO - široké popruhu po pohodlné nošení s polstrovanými zády a kvalitní materiál. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Batoh na motorovou pilu ECHO

Batoh na motorouvou pilu vhodný pro řetězové pily značky ECHO - široké popruhu po pohodlné nošení s polstrovanými zády a kvalitní materiál.

Proč batoh na motorovou pilu?

Batoh na motorovou pilu je velmi užitečný doplněk pro ty, kteří pracují s motorovou pilou na stromech nebo jiných vysokých místech. Hlavní výhody batohu na motorovou pilu jsou:

Pohodlnost: Díky batohu na motorovou pilu můžete snadno přenášet pilu s sebou bez nutnosti držení v ruce. To je velmi pohodlné pro delší práce.

Bezpečnost: Při použití batohu na motorovou pilu se snižuje riziko úrazu. Pila je upevněna na batohu, takže se nevlní ani nehrozí, že by spadla při práci na stromech nebo jiných vysokých místech.

Větší pohyb: S batohem na motorovou pilu máte větší volnost pohybu. Můžete snadno překonat překážky a přesunout se rychleji, aniž byste se museli starat o to, jak držíte pilu v ruce.

Ochrana pilového řetězu: Batoh na motorovou pilu chrání řetěz před poškozením. Pilový řetěz může být velmi nebezpečný, pokud je volně nesen. Batoh na motorovou pilu umožňuje bezpečné přenášení řetězu.

Kapacita: Batoh na motorovou pilu má obvykle velkou kapacitu, což umožňuje snadno přenášet další potřebné nástroje a vybavení pro práci na stromech nebo jiných vysokých místech.

Vyšší produktivita: Díky batohu na motorovou pilu lze zvyšovat produktivitu práce. S méně přestávkami a únavou můžete pracovat déle a efektivněji.

Snadná manipulace: Batoh na motorovou pilu je navržen tak, aby byl snadno použitelný a přizpůsobitelný různým typům pil. Snadno si můžete nastavit ramenní popruhy, aby byl batoh pohodlný a stabilní.

Ochrana zdraví: Používání batohu na motorovou pilu může pomoci chránit vaše zdraví. Místo držení pilu v ruce může být obtížné na klouby a způsobit bolesti. Batoh na motorovou pilu umožňuje snížit zátěž na ramena a zápěstí.

Ochrana prostředí: Batoh na motorovou pilu může pomoci chránit prostředí. Při přenášení pil v ruce mohou docházet k únikům oleje a paliva, což může způsobit znečištění. Použitím batohu na motorovou pilu se snižuje riziko úniků a znečištění.

 

Celkově lze říci, že batoh na motorovou pilu je velmi užitečný a praktický doplněk, který zvyšuje pohodlí a bezpečnost při práci s motorovou pilou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.