Zametací kartáč Stiga se sběrným košem

Kód: 13-3910-11
79 990 Kč 66 107 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Zametací adaptér STIGA má pracovní záběr 90 cm a je vhodný pro odstraňování listí, štěrku nebo drobných pevných nečistot z tvrdých povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zametací kartáč se sběrným košem Stiga

Stiga zametací kartáč se sběrnou nádobou je příslušenství ideální pro odklízení čerstvého sněhu, písku, zeminy a listů z asfaltu nebo betonových ploch. Má pracovní šířku 90 cm.

Technické údaje zametacího kartáče se sběrným košem Stiga

  • Pracovní šířka 90 cm
  • Průměr kartáče 32 cm
  • Hmotnost produktu 72 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.