Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Zametací kartáč Stiga - hydraulický

Kód: 13-3929-11
54 990 Kč 45 446 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Zametací čelní kartáč Stiga je perfektní pro odklízení čerstvého sněhu, písku, zeminy a listů z asfaltu nebo betonových ploch. Pracovní šířka je 100 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zametací kartáč Stiga - hydraulický

Zametací čelní kartáč Stiga má nylonové štětiny o průměru 45 cm, které dobře odklidí sníh, lití, písek z pevných ploch.

Technické údaje zametacího kartáče Stiga - hydraulického

  • Pracovní šířka 100 cm
  • Průměr karáče 45 cm
  • Hmotnost produktu 61 kg
  • Použití pro Stiga Park Pro 900 AWX, 740 IOX

Vybavení zametacího kartáče Stiga - hydraulického

Hydraulický venkovní zametač Stiga Park je perfektní pro odklízení čerstvého sněhu, písku, zeminy a listů z asfaltu nebo betonových ploch. Kartáč má průměr 45 cm a pracovní šířku 100 cm. Lze jej použít s Stiga Park Pro 900 AWX, 740 IOX.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.