Zadní kolo Stiga Turbo 55

Kód: 1111-3026-01
1 062 Kč 878 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Originální zadní kolo s ložisky na hliníkovou zahradní sekačku Stiga Turbo 55 S Combi, Stiga Turbo 55 S, Stiga Turbo 55 S 4-SPEED a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zadní kolo Stiga Turbo 55

Originální zadní kolo s ložisky na hliníkovou zahradní sekačku Stiga Turbo 55 S Combi, Stiga Turbo 55 S, Stiga Turbo 55 S 4-SPEED a další. Vnější průměr 215 mm

Technické údaje zadního kola Stiga Turbo 55

  • Vnější průměr kola 215 mm
  • Šířka 55 mm
  • Průměr otvoru 12 mm
  • Originální číslo 1111-3026-01
  • Vhodné pro zahradní sekačky Stiga Turbo 55 S Combi, Stiga Turbo 55 S, Stiga Turbo 55 S 4-SPEED a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.