Žací ústrojí Stiga Combi Pro 125 Q Plus

Kód: 2D6312521/ST2
45 990 Kč 38 008 Kč bez DPH
Na dotaz

Žací ústrojí Stiga Combi navržené pro řadu rider Park Pro 900 AWX , je možné ho používat v režimu zadního výhozu nebo mulčování. Záběr sečení 125 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žací ústrojí Stiga Combi Pro 125 Q Plus

Žací ústrojí Stiga Combi navržené pro řadu riderů , je možné ho používat v režimu zadního výhozu nebo mulčování. Žací ústrojí o šířce 125 cm má tři nože a robustní trubkový rám, který jej chrání proti nechtěným nárazům. Výška střihu se nastavuje elektricky a může být nastavena od 25 do 90 mm. Žací ústrojí je opatřeno předními otočnými pomocnými kolečky, které na zemi nezanechávají žádné stopy. Systém QuickFlip umožňuje zvednutí žacího ústrojí pro účely čištění a údržby bez demontáže předního řemenu.

Technické údaje žacího ústrojí Stiga Combi 125 Q Plus

  • Šířka záběru 125 cm
  • Tři mulčovací nože
  • Elektrické nastavení výšky v rozmezí 25-90 mm
  • Hmotnost produktu 75 kg
  • Čištění sekací halvy systémem Quick Flip

Vybavení žacího ústrojí Stiga Combi 125 Q Plus

Široká profesionální sekací hlava Stiga s inovativním ovládáním QF, se záběrem 125 cm a možností kombinace sekacích technologií Multiclip nebo výhoz dozadu. Vodicí kolečka usnadňují zatáčení. Výška sečení je nastavitelná stejně jako u hlavy 110 v rozmezí 25–90 mm pomocí el. ovládání výšky sečení.

Čištění žacího ústrojí

Odpojení žacího ústrojí na Stiga Park

Připojení žacího ústrojí na Stiga Park

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy).

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.