Žací ústrojí Stiga Combi Pro 110 Q Plus

Kód: 2D6311021/ST2
44 290 Kč 36 603 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Žací ústrojí Stiga o šířce 110 cm má tři nože a robustní trubkový rám, který jej chrání proti nechtěným nárazům. Systém Quick Flip  na čištěmí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žací ústrojí Stiga Combi Pro 110 Q Plus

Žací ústrojí Stiga Combi navržené pro řadu riderů, je možné ho používat v režimu zadního výhozu nebo mulčování. Žací ústrojí o šířce 110 cm má tři nože a robustní trubkový rám, který jej chrání proti nechtěným nárazům. Výška střihu se nastavuje elektricky a může být nastavena od 25 do 90 mm. Žací ústrojí je opatřeno předními otočnými pomocnými kolečky, které na zemi nezanechávají žádné stopy. Systém QuickFlip umožňuje zvednutí žacího ústrojí pro účely čištění a údržby bez demontáže předního řemenu.

Technické údaje žacího ústrojí Stiga Combi Pro 110 Q Plus

  • Záběr sečení 110 cm
  • Tři mulčovací nože
  • Elektrické nastavení výšky střihu v rozmezí 25-90 mm
  • Hmotnost produktu 72 kg
  • Systém čistění Quick Flip

Vybavení žacího ústrojí Stiga Combi Pro 110 Q Plus

Nově inovovaná sekací hlava Stiga s unikátním ovládáním QF. Třínožová sekací hlava se záběrem 110 cm dokonale mulčuje a po vyjmutí mulčovací vložky dokáže i vyhazovat posekanou travní hmotu dozadu. Výsledek sekání je v obou případech vynikající. Přední vodicí kolečka usnadňují zatáčení stroje při práci. Výška sečení je nastavitelná v rozmezí 25–90 mm., el. ovládání výšky sečení.

Čištění žacího ústrojí

Odpojení žacího ústrojí na Stiga Park

Připojení žacího ústrojí na Stiga Park

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.