Žací ústrojí Stiga Combi 100 Q Plus

Kód: 2D6210021/ST2
32 990 Kč 27 264 Kč bez DPH
Na dotaz

Žací ústrojí Stiga Combi 100 Q Plus má šířku sekání 100 cm a lze jej použít v mulčovacím režimu nebo v režimu zadního výhozu. Je vybaven třemi noži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žací ústrojí Stiga Combi 100 Q Plus

Žací ústrojí Stiga Combi 100 Q Plus má šířku sekání 100 cm a lze jej použít v mulčovacím režimu nebo v režimu zadního výhozu. Je vybaven třemi noži, elektricky nastavitelnou výškou sečení, kterou lze nastavit mezi 25 a 90 mm. Systém QuickFlip umožňuje snadné sečení žacího ústrojí za účelem údržby a čištění za méně než 30 sekund. Žací ústrojí Stiga je vybaveno pomocnými koly.

Technické údaje žacího ústrojí Stiga Combi 100 Q Plus

  • Šířka sečení 100 cm
  • Tři mulčovací nože
  • Elaktrické nastvení výšky střihu v rozmezí 25-90 mm
  • Hmotnost produktu 56 kg
  • Systém Quick Flip pro čištění sekací halvy

Vybavení žacího ústrojí Stiga Combi 100 Q Plus

Multiclipové mulčování - Ušetří Váš času, peníze i přírodu - mulčováním posečené trávy zpět na zem se vytvoří přírodní hnojivo pro trávník. Technologie, která stojí za touto rychlou a jednoduchou technikou, je speciálně navržená čepel STIGA Multiclip. Quick Flip - S touto technologií QuickFlip společnosti STIGA vyčistíte žací ústrojí téměř bez námahy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy).

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.