Vyčesání trávníku fotbalového hřiště

Kód: 7389/DO
10 285 Kč 8 500 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Nabízíme vyčesání trávníků kartáčem se záběrem 100 cm. Vyčesáním dochází k odstranění travní plsti v celé šíři stroje a nedochází k poškození trávníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyčesání trávníku

Nabízíme možnost vyčesání trávníků např. fotbalového hřiště nebo menších travnatých ploch čelním kartáčem se záběrem 100 cm. Vyčesáním dochází k odstranění travní plsti i mělce plevelnatých druhů trávy v celé šíři stroje a nedochází k poškození trávníku. Trávník začíná ihned růst a tím dochází k jeho obvylkému zhuštění ve velmi krátké době. Díky šetrnosti k trávníku se může proces provádět několikrát po dobu celého vegetačního období. V ceně vyčesání není zahrnuta doprava a sbírání vyčesané trávy. Odvoz vyčesané trávy si musí zajistit zákazník. Vertikutaci si můžete objednat na telefonním čísle 739 859 264 nebo e-mailem: zizka.group@gmail.com

 

Odstranění plsti v trávníku, to jsou hlavní cíle pro provedení vyčesání. 

 

Plsť se v trávníku tvoří v průběhu vegetace. Plsť je:

  • zbytky posečené trávy
  • odumřelé rostliny
  • plevele
  • mech

 

Termín vyčesání

Vyčesání se může provádět po dobu celého vegetačního období. Trávník po odstranění plsti začíná ihned růst a tím dochází k obvyklému zahuštění po krátké době. Výhodou je provedení i při mírně vlhé trávě proti vertikutaci.

Ukázka vyčesání trávníku na fotbalovém hřišti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.