Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Vnitřní kartáč na zametací kartáč Stiga Park

Kód: 1134-3884-01
368 Kč 304 Kč bez DPH
Na dotaz

Originální vnitřní kartáč na zametací kartáč Stiga Park. Potřebný počet při výměně jsou 2 ks, které jsou namontovány ve vnitřní části.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní kartáč (kotouč) na zametací kartáč Stiga Park

Originální náhradní kartáč na zametací kartáč Stiga Park. Na zametacím kartáči je potřeba 24 ks. Vnější průměr kartáče je 450 mm. Vnitřní průměr je 110 mm.

Technické údaje vnitřního kartáče (kotouče) na zametací kartáč Stiga Park

  • Vnější průměr 450 mm
  • Vnitřní průměr 110 mm
  • Materiál štětin nylon
  • Pozice v rozkrese 88
  • Potřebný počet na výměnu je 2 ks
  • Originální číslo 1134-3884-01
  • Vhodné na Stiga zametací kartáč, Stiga zametací kartáč - hydraulický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.