Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Vložka na vertikutátor Stiga SVP 40 B, SVP 40 G

Kód: 118810237/0
36 Kč 30 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Originální vložka do nože na vertikutátor Stiga SVP 40 B. Vložka umožňuje pohyb nože v průběhu práce. V případě výměny všech vložek potřebujete 32 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vložka nože na vertikutátor Stiga SVP 40 B,  Stiga SVP 40 G

Originální vložka do nože na vertikutátor Stiga SVP 40 B, Stiga SVP 40 G. Vložka umožňuje pohyb nože v průběhu práce. V případě výměny všech vložek potřebujete 32 ks.

Technické údaje vložky nože na vertikutátor Stiga SVP 40 B, Stiga SVP 40 G

  • Při celkové výměně potřebujete 32 ks
  • Originální číslo 118810237/0, PL73859
  • Vhodné pro vertikutátor Stiga SVP 40 B, Stiga SVP 40 G

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.