Vložka madel brzdy, pojezdu Stiga Combi

Kód: 122041966/0
34 Kč 28 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Originální vložka k čepu madla brzdy motoru a madla pojezdu Stiga Combi 53 SQ BW B, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Combi 48 SQ BW PLUS B, Stiga Combi 53 SQ B.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vložka madel brzdy, pojezdu Stiga Combi

Originální vložka k čepu madla brzdy motoru a madla pojezdu Stiga Combi 53 SQ BW B, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Combi 48 SQ BW PLUS B, Stiga Combi 53 SQ B a další.

Technické údaje vložky madel brzdy, pojezdu Stiga Combi

  • Originální číslo 122041966/0
  • Vhodné pro zahradní sekačky Stiga Combi 53 SQ BW B, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Combi 48 SQ BW PLUS B, Stiga Combi 53 SQ B a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.