Tyč řízení Stiga Estate (dvouválcový motor)

Kód: 382000689/0
1 002 Kč 828 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Originální tyč řízení pro zahradní traktory s dvouválcovým motrem Stiga Estate 598 W, Stiga Estate 3398 HW, Stiga Estate 2398 HW, Stiga Estate Special.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyč řízení Stiga Estate (dvouválcový motor)

Originální tyč řízení pro zahradní traktory s dvouválcovým motrem Stiga Estate 598 W, Stiga Estate 3398 HW, Stiga Estate 2398 HW, Stiga Estate Special a další.

Technické údaje tyče řízení Stiga Estate (dvouválcové motory)

  • Originální číslo 382000689/0
  • Celková délka je 610 mm
  • Vhodné pro zahradní traktory s dvouválcovým motrem Stiga Estate 598 W, Stiga Estate 3398 HW, Stiga Estate 2398 HW, Stiga Estate Special a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.