Třecí podložka na Stiga Twinclip, Turbo

Kód: 322672110/1
41 Kč 34 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Originální třecí podložka na kluzné unašeče Stiga. Venkovní průměr je 60 mm a vnnitřní průměr 18 mm. Na unašeč se používají vždy 2 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třecí podložka na Stiga Twinclip, Turbo

Originální třecí podložka na kluzné unašeče Stiga slouží, aby při zachycení předmětu došlo k pootočení nože. Venkovní průměr je 60 mm a vnnitřní průměr 18 mm. Na unašeč se používají vždy 2 ks.

Technické údaje třecí podložky na Stiga Twinclip, Turbo

  • Vnitřní průměr středového otvoru 18 mm
  • Venkovní průměr 60 mm
  • Tloušťka 1,5 mm
  • Montáž jedna třecí podložka je mezi nožem a unašečem a druhá mezi podložkou a nožem
  • Originální číslo 322672110/1
  • Vhodné pro sekačky STIGA Twinclip 55 SV H, Twinclip 50 SV H, Twinclip 55 SWQ B, Turbo 55 S Combi, Turbo 48 S Combi, Turbo Pro 48, Turbo Pro 55, Turbo Pro 43 S a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.