Titanová žací struna ECHO 3,0 x 221 m

Kód: C2070219
1 419 Kč 1 173 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Titanová struna o průměru 3,0 mm je ideální pro profesionální uživatele. Speciální technologie tvrdého vnějšího povrchu poskytuje až o 30 % delší životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žací struna ECHO 3,0 x 221 m - hranatá

Titanové struny jsou ideální pro profesionální uživatele. Speciální technologie tvrdého vnějšího povrchu a ohebného jádra poskytuje až o 30 % delší životnost a výkon. Použití těchto strun přispívá k rychlé akceleraci vyžínací hlavy a snižuje spotřebu paliva.

Stuna se čtvercovým tvarem na průřezu umožňuje rychlejší a čistší střih travní hmoty.

Technické údaje žací struny ECHO 3,0 x 221 m - hranatá

  • Průměr 3,0 mm
  • Délka v balení 221 m
  • Hranatá (čtvercová)
  • Titanová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.