Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Sypač Stiga

Kód: 13-1975-14
47 990 Kč 39 661 Kč bez DPH
Na dotaz

Sypač písku a soli STIGA je robustní stroj s pracovním záběrem 100 cm. Posypový válec je poháněn elektromotorem ovládaným z místa obsluhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sypač písku Stiga

Sypač písku a soli STIGA je robustní stroj s pracovním záběrem 100 cm. Posypový válec je poháněn elektromotorem ovládaným z místa obsluhy.

Technické údaje sypače písku Stiga

  • Pracovní šířka 100 cm
  • Pohon sypače elektromotem
  • Kapacita 123 l
  • Maximální naložitelná hmotnost 50 kg
  • Hmotnost produktu 67 kg

Vybavení sypače písku Stiga

Sypač STIGA je poháněn elektromotorem který je ovládán z místa řidiče. Výhoudou je využití na chodnících protože posypový materiál zůstává na zemi ve stopě sypače. Navrženo pro rozmetání vhodných materiálů, jako je písek, sůl a štěrk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.