Radlice na sníh Stiga

Kód: 13-3917-61
14 990 Kč 12 388 Kč bez DPH
Na dotaz

Sněho radlice Stiga je ideální pro odklízení sněhu z příjezdových cest a chodníků. Má šířku záběru 120 cm, maximální nastavení 30° doleva/doprava a vyroben z pevné oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radlice na sníh Stiga

Sněhová radlice STIGA Park se záběrem 120 cm. Možnost nastavení tří směrů z místa obsluhy. Vhodná pro stroje Park 2WD, Park 4WD.

Technické údaje radlice na sníh Stiga

  • Pracovní šířka 120 cm
  • Pracovní výška 44 cm
  • Maximální nastavení úhlů (vlevo/vpravo) 30°/30°
  • Hmotnost produktu 42 kg
  • Gumový břit není součástí balení

Vybavení radlice na sníh Stiga

Sněhová radlice Stiga je ideální pro odklízení sněhu z příjezdových cest a chodníků. Má šířku záběru 120 cm, maximální nastavení 30° doleva/doprava a vyroben z pevné oceli.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.