Radlice na sníh Stiga Estate 84-98 cm

Kód: 299903410/1
12 990 Kč 10 736 Kč bez DPH
Na dotaz

Sněhová radlice Stiga je ideální pro odklízení sněhu z cest a chodníků. Má šířku 107 cm, je vyrobena z robustního materiálu a velmi snadno se instaluje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radlice na sníh pro Stiga Estate 84-98 cm

Sněhová radlice na zahardní traktory Stiga Estate je ideální pro odklízení sněhu z cest a chodníků. Má šířku 107 cm, je vyrobena z robustního materiálu a velmi snadno se instaluje. Radlice je opatřena nastavením pracovního úhlu v několika polohách, kluznými dorazy, aby se zabránilo jejímu zničení. Radlice je dodávána s gumovým břitem.

Technické údaje radlice na sníh pro Stiga Estate 84-98 cm

  • Pracovní záběr 107 cm
  • Hmotnost produktu 36 kg
  • Barva černá
  • Nastavitelné úhly
  • Vhodné pro modely Stiga Estate 2084 H, Stiga Estate 3084 H, Stiga Estate 3098 H, Stiga Estate 3398 HW, Stiga Estate 384, Stiga Estate 598, Stiga Estate 598 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.