PTO kit pro radlici na sníh Estate Pro 9102-9122 WX

Kód: 2I1000100/17
14 990 Kč 12 388 Kč bez DPH
Na dotaz

Jednoduchý systém pro připojení některých nástrojů na Stiga Estate, například se sněhovou radlicí, venkovním zametacín kartáčem a mulčovacím zařízením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PTO kit pro radlici na sníh Stiga Estate Pro 9102-9122 WX

Jednoduchý systém pro připojení některých nástrojů na zahardní traktory Stiga Estate, například se sněhovou radlicí, venkovním zametacín kartáčem a mulčovacím zařízením. Přenáší energii z traktorového motoru na přední nástavbu. Souprava PTO může být připevněna k rámu, i když není namontované žádné příslušenství.

Technické údaje pro radlici na sníh Stiga Estate Pro 9102-9122 WX

  • Vhodní pro modely Stiga Estate Pro 9102-9122WX
  • Hmotnost produktu 19 kg
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.