Pojezdová páka rukojeti Stiga

Kód: 181103525/0
560 Kč 463 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Originální rukojeť pohonu pojezdu zahradních sekaček Stiga s rukojetí ,,FULCRUM" bez kterého by Vaše sekačka nebyla samochodná. Vhodné Stiga Combi 748 V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojezdová páka rukojeti Stiga Combi

Originální rukojeť pohonu pojezdu zahradních sekaček Stiga s rukojetí ,,FULCRUM" bez kterého by Vaše sekačka nebyla samochodná. Vhodné např. Stiga Combi 748 V a další.

Technické údaje pojezdové páka rukojeti Stiga Combi

  • Originální číslo 181103525/0
  • Vhodné pro zahradní sekačky Stiga Combi 748 S, Stiga Combi 748 V, Stiga Combi 748 SE, Stiga Combi 753 S, Stiga Combi 753 V, Stiga Combi 753 SE, Stiga Combi 955 V, Stiga Combi 955 VE.
  • Pozice rozkresu 25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.