Páka variátoru Stiga Combi

Kód: 381007227/0
137 Kč 113 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Originální páka variátoru změny rychlosti pojezdu na všechny modely zahradních sekaček Stiga Combi 48 až Stiga Combi 55. Např. Stiga Combi 48 SVQ H a dlaší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Páka ovladače variátoru Stiga Combi

Originální páka ovladače variátoru změny rychlosti pojezdu na všechny modely zahradních sekaček Stiga Combi 48 až Stiga Combi 55.

Technické údaje páky ovladače variátoru Stiga Combi

  • Vhodné pro modely Stiga Combi 48 SVQ H, Stiga Combi 50 SVQ H, Stiga Combi 748 V, Stiga Combi 753 V, Stiga Combi 955 V, Stiga Combi 955 VE, Stiga Combi 55 SVQ H a další.
  • Originální číslo 381007227/0
  • Pozice rozkresu 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.