Ozubený pastorek Stiga BW 12 zubů (P)

Kód: 122570133/0
162 Kč 134 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Originální pastorek pro pohon zadních kol na zahradní sekačku Stiga Combi 55 SVQ H, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Combi 53 S a další. Počet zubů 12.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozubený pastorek Stiga BW 12 zubů (pravý)

Originální pastorek pro pohon zadních kol na levé straně sekačky Stiga Combi 55 SVQ H, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Combi 53 S a další. Počet zubů 12.

Technické údaje ozubeného pastorku Stiga BW 12 zubů  (pravý)

  • Originální číslo 122570133/0
  • Počet zubů 12
  • Průměr otvoru na hřídel 12 mm
  • Montáž - pravá strana
  • Vhodné pro zahradní sekačky Stiga Combi 55 SVQ H, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Combi 53 S a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.