Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Ozubená řemenice Stiga Estate

Kód: 125601559/1
886 Kč 732 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Originální zubená řemenice na sekací ústrojí osazené ozubeným klínovým řemenem. Řemenice došpónovává klínový řemen, aby byl dostatečně napnutý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozubená řemenice Stiga Estate

Originální zubená řemenice na sekací ústrojí osazené ozubeným klínovým řemenem. Řemenice došpónovává klínový řemen, aby byl dostatečně napnutý. V žacím ústrojí jsou umístněny 2 ks.

Technické údaje ozubené řemenice Stiga Estate

  • Vnější průměr kladky 55 mm
  • Pracovní šířka 28 mm
  • Originální číslo 125601559/1, 1136-0293-01
  • Vhodné pro zahradní traktory na pohon ozubeného řemene STIGA Estate 6102 HW, Stiga Estate 7102 W, Stiga Estate 9102 W, Stiga Estate 9102 WX, Stiga Estate Pro 22, Stiga Estate Royal, Stiga Estate 7102 HWSY a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.