Olej na mazání řetězu ECHO 1 l

Kód: 6454605
115 Kč 95 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Vaše motorová pila si zaslouží odbornou péči. Tu zajistíte kvalitním mazivem pro řetěz a lištu, díky kterému vše poběží hladce. Obsah balení 1 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olej na mazání řetězu ECHO 1 l

Olej na řetěz zaruční správné mazání lišty. Multifunkční mazivo, které dokonale ochrání všechny převodové a ozubené části pily. Je nesmísitelný s vodou. ECHO nabízí 2 druhy maziv pro efektivní servis a údržbu. Balení má objem 946 ml.

Technické údaje oleje na mazání řetězu ECHO 1 l

  • Obsah balení 1 l
  • Balení má objem 946 ml
  • Olej na řetěz
  • Hmotnost produktu 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.