Odmechovávací hřídel s rovnými noži na cepovou sekačku

Kód: 13-1986-11
11 495 Kč 9 500 Kč bez DPH
Na dotaz

Odmechovávací hřídel je příslušenství pro cepovou sekačku Stiga, kterou je možnost využít i na vyčesáníní travantých ploch. Pracovní šířka je 92 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odmechovávací hřídel s rovnými noži na cepovou sekačku Stiga

Odmechovávací hřídel s rovnými noži je příslušenství pro cepovou sekačku Stiga, kterou je možnost využít i na vyčesáníní travantých ploch. Pracovní šířka je 92 cm. Výměna je jednoduchá. Demontujete původní hřídel vyšroubováním šroubu a namontujete odmechovávací hřídel.

Technické údaje odmechovávací hřídele s rovnými noži na cepovou sekačku Stiga

  • Vhodné pro cepovou sekačku
  • Odmechovávací hřídel je dodávána s rovnými noži

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.