Mulčovací sada Stiga Estate 84 cm

Kód: 299900370/1
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Mulčovací sada je ideální k využití během jara a léta a lze je použít se všemi traktory Stiga Estate s 84cm žacím ústrojím. Dva nože jsou součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mulčovací sada Stiga Estate 84 cm

Originální mulčovací sada pro zahradní traktory Stiga. Zahrnuje mulčovací nůž a vložku. Ideální k použití během jara a léta. Mulčovací technologie posekanou trávu jemně rozdrtí a uloží na zem coby přírodní hnojivo pro trávník. Originální mulčovací sada pro zahradní traktory obsahuje mulčovací vložku, která blokuje vstup posekané trávy do sběrného tunelu a speciální mulčovací nože, které maximalizují mulčovací výkon. Toto příslušenství je ideální k využití během jara a léta a lze je použít se všemi zahradními traktory s 84cm žacím ústrojím. Mulčovací nože by měl instalovat autorizovaný prodejce.

Technické údaje mulčovací sady Stiga Estate 84 cm

  • Originální mulčovací sada
  • Kompatibilní se zahradními traktory s 84cm žacím ústrojím
  • Pokládá posekanou trávu na trávník přímo za traktorem
  • Vyberte si originální díly a příslušenství , jež vám umožní maximalizovat využití vašeho stroje
  • Vhodé pro Stiga Estate 3084 H, Stiga Estate 2084 H, Stiga Estate Master, Stiga Estate 384 ...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy).

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.