Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Motorová pila ECHO CS-420ES

Kód: 15440201
11 995 Kč 9 913 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Pila určená pro všestranné řezání. Je vybavena odlehčeným startováním a konstruována pro co nejmenší zatížení obsluhy. Hmotnost pily je pouze 4,6 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorová pila ECHO CS-420ES

Pila určená pro všestranné řezání. Je vybavena odlehčeným startováním a konstruována pro co nejmenší zatížení obsluhy. Všechny stroje ECHO jsou dokonale vyváženy. Velký vzduchový filtr a systém G-FORCE umožňuje delší intervaly údržby a optimální chod motoru. Tento model jistě každý ocení.

Technické údaje motorvé pily ECHO CS-420ES

  • Benzínový 2taktní motor o obsahu 40,2 cm³
  • Výkon 1,60/2,20 kW/HP
  • Délka lišty 38 cm
  • Drážka lišty 1,5 mm
  • Typ řetězu 21BPX, 64 článků, rozteč 325"
  • Hmotnost produktu 4,6 kg 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.