Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Motorová pila ECHO CS-3510AC

Kód: 6955
8 995 Kč 7 434 Kč bez DPH 8 995 Kč / 1 ks
Na dotaz

Mimořádně obratná, kompaktní a výkonná motorová pila jako stvořená pro příležitostnou práci v lese a na farmě, která je připravená k okamžitému použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorová pila ECHO CS-3510AC

Mimořádně obratná, kompaktní a výkonná motorová pila jako stvořená pro příležitostnou práci v lese a na farmě, která je připravená k okamžitému použití. Funkce automatického sytiče řídí množství paliva v závislosti na teplotě motoru, čímž poskytuje optimální výkon bez použití páčky sytiče. Výkonný motor o obsahu 34,4 cm³ je vyroben v Japonsku podle nejvyšších standardů kvality. V kombinaci se štíhlým ergonomickým tělem, které váží 3,8 kg.

Technické údaje motorové pily ECHO CS-2511WES/30

  • Obsah motoru 34,4 cm³
  • Výkon 1,50/2,10 (kW/HP)
  • Automatický sytič pro optimální výkon
  • Délka lišty 35 cm
  • Drážka lišty 1,3 mm
  • Typ řetězu 91 VXL, 53 článků, rozteč 3/8"
  • Objem palivové nádrže 280 ml
  • Hmotnost produktu 3,8 kg

Vybavení motorové pily ECHO CS-281WES 

Obratná motorová pila ECHO CS-3510AC s automatickým sytičem je připravena k okamžité příležitostní práci do lesa nebo na farmu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.