Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Motorová pila ECHO CS-281WES

Kód: 15443276
9 995 Kč 8 260 Kč bez DPH
Na dotaz

Speciální motorová pila, která vyniká díky unikátní konstrukci extrémně nízkou váhou. Jedná se o jednu z nejlehčích obouručních pil na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorová pila ECHO CS-281WES

Speciální motorová pila, která vyniká díky unikátní konstrukci extrémně nízkou váhou. Oproti svému předchůdci CS-280WES je tato pila posílena na výkonu. Jedná se o jednu z nejlehčích obouručních pil na světě. Podélně uložený motor zajišťuje minimum vibrací a klidný chod.

Technické údaje motorové pily ECHO CS-281WES

  • Benzínový 2taktní motor o obsahu 29,6 cm³
  • Výkon 1,09/1,48 kW/HP
  • Délka lišty 30 cm
  • Drážka lišty 1,3 mm
  • Typ řetězu 91PX, 47 článků, rozteč 3/8"
  • Hmotnost produktu 3,1 kg 

Vybavení motorové pily ECHO CS-281WES

Stroj je vhodný pro práci v hůře dostupných místech. Je vybaven magnesiovou klikovou skříní a pocínovaným válcem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.