Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Matice do plast. matice Stiga k rychloupínce

Kód: 1117-1131-01
37 Kč 31 Kč bez DPH
Objednáno

Originální matice Stiga do plastové matice k rychloupínce pro upevnění rukojetí zahradní sekačky. Vhodné pro Stiga Combi 48, Stiga Combi 53, Stiga Combi 55.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matice do plastové matice Stiga k rychloupínce

Originální matice Stiga do plastové matice k rychloupínce pro upevnění rukojetí zahradní sekačky. Vhodné pro Stiga Combi 48, Stiga Combi 53, Stiga Combi 55 a další.

Technické údaje matice do plastové matice Stiga k rychloupínce

  • Originální číslo 1117-1131-01, 122131750/0
  • Vhodné pro zahradní sekačky Stiga Combi 48 S B, Stiga Combi 53 S B, Stiga Combi 55 SVQ H a další. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.