Elektrické zahradní sekačky

Elektrické sekačky na zahradu jsou vhodné na malou plochu trávníků s pracovním záběrem 36 až 40 cm. Výhodou je minimální údržba sekačky, nízká hmotnost. Nevýhodou je elektrický kabel který musíte tahat se sekačkou, musíte dávat pozor aby se nepřesekl. Výška sečeného trávníku by neměla přesáhnout 1/3, aby nedocházelo k přetěžování elektromotoru a následnému spálení.

Nejprodávanější

Elektrická sekačka Stiga Combi 340c
Elektrická sekačka Stiga Combi 340c
Na dotaz
Kód: 294380068/ST2
 
5 490 Kč
(4 537 Kč bez DPH)
Elektrická sekačka Stiga Combi 336c
Elektrická sekačka Stiga Combi 336c
Na dotaz
Kód: 294340068/ST1
 
4 590 Kč
(3 793 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Elektrická sekačka Stiga Combi 336c
3 793 Kč bez DPH
4 590 Kč

Elektrická sekačka Stiga s příkonem 1400 W a 35litrovým sběrným košem na trávu, který lze použít i v režimu zadního výhozu nebo mulčování.

Kód: 294340068/ST1
Elektrická sekačka Stiga Combi 340c
4 537 Kč bez DPH
5 490 Kč

Elektrická sekačka na trávu s ručním pojezdem a motorem o příkonu 1600 W a 40 l sběrným košem na trávu, která může být použita také v režimu mulčování.

Kód: 294380068/ST2

Elektrické zahradní sekačky - chytří pomocníci pro údržbu zahrady

Zahradní údržba je důležitým aspektem péče o naši zahradu a trávník. Jedním z nejzákladnějších nástrojů pro tento úkol je sekačka na trávu. Dříve byly benzínové sekačky nezbytným vybavením, ale dnes se stále více lidí obrací k elektrickým zahradním sekačkám.

Výhody elektrických zahradních sekaček

Snadné ovládání a údržba

Jednou z největších výhod elektrických zahradních sekaček je jejich jednoduché ovládání. Nemusíte tahat za startovací šňůru ani se trápit s náročným nastartováním benzínové sekačky. Stačí jednoduše připojit sekačku k elektrické síti nebo použít dobíjecí baterii a můžete začít sekat. To je opravdu pohodlné a časově efektivní.

Navíc údržba elektrických sekaček je také snadná. Nemusíte se starat o výměnu oleje, čištění filtrů nebo nastavování karburátoru. Stačí pravidelně čistit sekačku, udržovat nože ostré a je to v podstatě vše, co musíte udělat. To je obrovská úspora času a námahy.

Bezpečnost a ekologie

Elektrické zahradní sekačky jsou také bezpečnější než benzínové varianty. Nemusíte manipulovat s hořlavým palivem a nevystavujete se tak riziku požáru. Navíc většina modelů má bezpečnostní funkce, jako je tlačítko pro nouzové vypnutí, které v případě potřeby ihned zastaví pohyb nožů.

Ekologický aspekt je také velmi důležitý. Elektrické sekačky nevytvářejí žádné emise škodlivých látek do ovzduší, což je pro nás a naši planetu velkou výhodou. Můžeme si užívat své krásné zahrady, aniž bychom zbytečně znečišťovali životní prostředí.

Tichý provoz sekaček

Benzínové sekačky jsou obvykle velmi hlučné a mohou rušit okolí. Naopak elektrické sekačky pracují tichým způsobem, což je výhodou zejména v těsně obydlených oblastech. Nemusíte se obávat, že svým sečením rušíte sousedy nebo narušujete klid v okolí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.