Kolečko antiscalpovací Stiga D=95mm

Kód: 182700006/0
392 Kč 324 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Originální antiskalpovací opěrné kolečko na žací ústrojí Stiga Estate 384, Stiga Estate 598, Stiga Estate 598 W, Stiga Estate Special a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolečko antiscalpovací Stiga Estate D=95mm

Originální antiskalpovací opěrné kolečko na žací ústrojí Stiga Estate 384, Stiga Estate 598, Stiga Estate 598 W, Stiga Estate Special a další. Opěrné kolečko nemá jezdit po zemi, slouží pouze ke kopírování nerovného terénu, aby se žací ústrojí nezabořilo do zemi.

Technické údaje kolečka antiscalpovacího Stiga Estate D=95mm

  • Vnější půměr 95 mm
  • Šířka 90 mm
  • Originální číslo 182700006/0
  • Vhodné pro zahradní traktory Stiga Estate 384, Stiga Estate 598, Stiga Estate 598 W, Stiga Estate Special a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.