Klínový řemen Stiga Combi 48

Kód: 135063800/0
207 Kč 171 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Originální klínový řemen pojezdu Stiga Combi 48 S B, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Collector 46 S B, Stiga Collector 46 Combi. Řemen zajišťuje pohon od motoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klínový řemen Stiga Combi 48

Originální klínový řemen pojezdu Stiga Combi 48 S B, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Collector 46 S B, Stiga Collector 46 Combi a další. Řemen zajišťuje pohon od motoru.

Technické údaje klínového řemene Stiga Combi 48

  • Šířka 10 mm
  • Vnější délka 723 mm
  • Účinná délka 700 mm
  • Vnitřní délka 685 mm
  • Originální číslo 135063800/0
  • Vhodné pro zahradní sekačky Stiga Combi 48 S B, Stiga Combi 48 SQ B, Stiga Collector 46 S B, Stiga Collector 46 Combi  a další

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.