Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Klínek sražený Stiga na unašeč 25 mm

Kód: 112139150/0
46 Kč 38 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Klínek sražený (půlměsíček) na zahradní sekačky Stiga s unašečem o průměru 25 mm. Šířka klínku je 4,9 mm. Vhodné pro Stiga Combi 55 SVQ H.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klínek sražený (půlměsíček) Stiga na unašeč 25 mm

Originální klínek sražený (půlměsíček) na zahradní sekačky Stiga s unašečem o průměru 25 mm. Šířka klínku je 4,9 mm. Vhodné např. pro Stiga Combi 55 SVQ H a další.

Technické údaje klínku sraženého (půlměsíčku) Stiga na unašeč 25 mm

  • Délka 15,5 mm
  • Šířka 4,9 mm
  • Výška 6 mm
  • Originální číslo 112139150/0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.