Kanystr kombinovaný

Kód: 110390850410
675 Kč 558 Kč bez DPH
Na dotaz

Ideální pro oddělené skladování benzínu s 2T olejem a oleje na mazání řetězu. Plastový kanystr je vhodný i pro přepravu paliva. Součástí je i nálevka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kanystr kombinovaný ECHO 6 + 2,5 l

Ideální pro oddělené skladování benzínu s 2T olejem a oleje na mazání řetězu. Nálevka padnoucí i do malých otvorů nádrží. Kompatibilní se STOP ventilem OREGON. Vyrobeno v ČR.

Technické parametry kanystru kombinovaného ECHO 6+ 2,5 l

  • Objem pro skladování benzínu 6 l
  • Objem pro skladování oleje na řetěz 2,5 l

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.