Jednoruční motorová pila ECHO CS-2511TES

Kód: 15460270
12 495 Kč 10 326 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Tato pila je revolučním strojem mezi jednoručními pilami. Jedná se o velice lehkou pilu (2,3 kg) snižující únavu obsluhy při zachování výkonu 1,1 kW.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoruční motorová pila ECHO CS-2511TES

Tato pila je revolučním strojem mezi jednoručními pilami. Jedná se o velice lehkou pilu (2,3 kg) snižující únavu obsluhy při zachování výborného výkonu (1,1 kW/1,52 HP).

Technické údaje jednoruční motorové pily ECHO CS-2511TES

  • Benzínový 2taktní motor o obsahu 25 cm³
  • Výkon 1,10/1,52 (kW/HP)
  • Délka lišty 25 cm
  • Drážka lišty 1,3 mm
  • Typ řetězu 91PX, 40 článků, rozteč 3/8"
  • Hmotnost produktu 2,3 kg 

Vybavení jednoruční motorové pily ECHO CS-2511TES

Stroj je vybaven funkcemi pro maximální ergonomický komfort, vysokou spolehlivost a životnost, jako je odlehčený start, boční napínání řetězu, systém G-FORCE pro odsávání nečistot, regulovatelným dávkování maziva řetězu, atd. Pila disponuje uzávěrovým asistentem, usnadňujícím otevření nádrže, širším hrdlem nádrží pro lepší doplňování paliva a oleje a výklopným poutkem. Stejně tak tato pila splňuje limity emisí druhého stupně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.