Elektrický vertikutátor Stiga SV 415 E

Kód: 290002152/14
4 790 Kč 3 959 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Elektrický vertikutátor SV 415 E s motorem o výkonu 1500 W a provozním systémem s 20 noži nebo 44 pružinovými hroty je vhodný na malou travní plochu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický vertikutátor Stiga SV 415 E

Elektrický vertikutátor Stiga s motorem o výkonu 1500 W a provozním systémem s 20 noži nebo 44 pružinovými hroty.

Technické údaje elektrického vertikutárou Stiga SV 415 E

  • Elektrický motor s výkonem 1500 W
  • S ručním pohonem
  • Pracovní záběr 38 cm
  • Objem sběrného koše 50 l
  • Výměnný provozní systém s 20 noži nebo 44 pružinovými hroty
  • Hmotnost produktu 15 kg
  • Nastavení s pracovní hloubky pákou až 1,3 cm

Vybavení elektrického vertikutárou Stiga SV 415 E

STIGA SV 415 E je lehký a snadno ovladatelný elektrický travní vertikutátor. Poháněn elektromotorem o příkonu 1500 W a má dva výměnné režimy: 44 pružinových hrotů pro provzdušňování a 20 nožů pro vertikutaci. Pracovní hloubku lze nastavit mezi -13 mm a +4,5 mm. Velký a praktický 5litrový koš pojme sebraný materiál a mech. SV 415 E může být použit jako provzdušňovač pro rozrušení povrchu půdy nebo jako travní vertikutáror pro vyřezávání brázd v půdě, což umožní vodě a kyslíku dostat se ke kořenům trávy a současně odstraní mrtvé kořeny. Tento proces urychluje růst nových výhonků a vytváří ideální podmínky pro dokonalý a zdravý trávník. Dodatečnou výhodou je méně mechu a menší potřeba hnojení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.