Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Dolní páčka nastavení výšky Stiga Twinclip

Kód: 322394554/0
120 Kč 99 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Originální dolní část páčky (držadla) na nastavení výšky střihu Stiga Twinclip 50 SQ B, Stiga Twinclip 55 SV H, Stiga Twinclip 50 SV Ha další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dolní páčka (držadlo) nastavení výšky Stiga Twinclip

Originální dolní část páčky (držadla) na nastavení výšky střihu Stiga Twinclip 50 SQ B, Stiga Twinclip 55 SV H, Stiga Twinclip 50 SV Ha další.

Technické údaje dolní páčky (držadla) nastavení výšky Stiga Twinclip

  • Montáž - páčka není připevněná k držáku samořeznými šrouby (u starších typů), v zadní části je otvor na dvě matice M5
  • Originální číslo 322394554/0
  • Pozice rozkresu 9
  • Vhodné pro zahradní sekačky Stiga Twinclip 50 SQ B, Stiga Twinclip 50 SV H, Stiga Twinclip 55 SV H, Stiga Twinclip 55 SQ B, Stiga Twinclip 55 S B  a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.