Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Broušení a vyvážení nože

Kód: 6736
60 Kč 50 Kč bez DPH
Skladem

Nabízíme broušení a vyvážení nože. Přivez te nám nůž na zahradní sekačku nebo zahradní traktor a my vám ho nabrousíme a vyvážíme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Broušení a vyvážení nože

Nabízíme broušení a vyvážení nože. Přivez te nám nůž na zahradní sekačku nebo zahradní traktor a my vám ho nabrousíme a vyvážíme. Nůž na broušení a vyvážení můžete nám také zaslat poštou. Po nabroušení vám nůž odešleme na vámi zvolenou adresu. 

Broušení nože sekačky nebo traktoru

Broušení nože sekačky je důležité provádět pravidelně, aby byl váš trávník krásně posekaný a aby se nože nepoškodily. Než začnete, ujistěte se, že je sekačka vypnutá a odpojená od zdroje energie. Potom můžete použít v úhlové brousce lamelový smirkový kotouč a ostří přebrousit. Držte čepel pevně a pohybujte brouskem ve směru od konce ke středu čepele. Opakujte tento proces na obou stranách čepele, dokud nebudou nože dostatečně ostré a potom nůž otočte a ze spodní strany přebrouste ostří. Nakonec si ověřte, že jsou nože správně nastaveny a že jsou zase zajištěny na svém místě. Takto pravidelnou údržbou prodloužíte životnost vaší sekačky a zajistíte optimální výkon. V případě, ře si na broušení netroufnete přivezte nám nůž a my vám ho nabrousíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.