Benzínový křovinořez ECHO SRM-520ES

Kód: 21348202
22 995 Kč 19 004 Kč bez DPH
Na dotaz

Velmi výkonný křovinořez ECHO SRM-520ES, který navazuje na oblíbený model SRM-510ES, kde došlo k inovaci především v oblasti pohodlí obsluhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzínový křovinořez ECHO SRM-520ES

Velmi výkonný křovinořez, který navazuje na oblíbený model SRM-510ES, kde došlo k inovaci především v oblasti pohodlí obsluhy (antivibrační systém, vylepšený ramenní popruh). Stroj disponuje zvětšeným vzduchovým filtrem pro dobrý chod a dlouhou životnost motoru ve ztížených podmínkách.

Technické údaje benzínového křovinořezu ECHO SRM-520ES

  • Benzínový motor 2taktní o obsahu 50,2 cm³
  • Výkon 2,16 kW/ 2,94 HP
  • Hmotnost produktu 9kg
  • Spotřeba paliva při max. výkonu motoru 1,23 l/h
  • Převodovka redukce 1,33 a kvalitní mazivo na bázi lithia
  • Součástí balení je strunová hlava, trojzubý nůž, postroj (šráky)

Vybavení benzínového křovinořezu ECHO SRM-520ES

Odlehčený start (EFFORTLESS START) zaručuje komfortní obsluhu. Vhodný pro profesionální využití s antivibračním systémem. Samozřejmostí je špičková kvalita zajištěná původem v Japonsku. Součástí základní výbavy je trojcípý nůž, ochranné brýle a dokonale zpracovaný ramenní popruh. Výbavou navíc zdarma je strunová hlava.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.