Benzínový křovinořez ECHO SRM-420ES-LW

Kód: 22347200
17 995 Kč 14 872 Kč bez DPH
Na dotaz

Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Je vybaven spolehlivým motorem o objemu 41,5 cm³.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křovinořez ECHO SRM-420ES-LW

Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr minimalizuje nutnost údržby a tím i případné prostoje.

Technické údaje křovinořezu ECHO SRM-420ES-LW

  • Benzínový 2taktní motor o obsahu 41,5 cm³
  • Výkon 1,80 kW/ 2,42 HP
  • Spotřeba paliva při max. výkonu motoru: 1,05 l/h
  • Hmotnost produktu 8 kg
  • Průměr struny 3 mm
  • Převodový poměr redukce 1,33 a kvalitní mazivo na bázi lithia
  • Součástí balení je strunová hlava, trojzubý nůž, postroj (šráky)

Vybavení křovinořezu ECHO SRM-420ES-LW

Ergonomická pogumovaná madla umožňují pevné uchopení a pohodlné ovládání. Součástí standardní výbavy tohoto stroje je strunová hlava DS-5. Spolehlivý profesionální motor o objemu 41,5 cm³ pak urychluje vaši práci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.