Benzínový křovinořez ECHO SRM-237TES

Kód: 21131283
10 995 Kč 9 087 Kč bez DPH
Na dotaz

Skutečně výkonný pomocník s pevnou hřídelí jak pro majitele domu, tak pro lehčí práce v komunálních službách. Vyniká kvalitou zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzínový křovinořez ECHO SRM-237TES

Lehce ovladatelný univerzální křovinořez s funkcí EFFORTLESS START pro snadný start bez zpětných rázů. Skutečně výkonný pomocník s pevnou hřídelí jak pro majitele domu, tak pro lehčí práce v komunálních službách.

Technické údaje benzínového křovinořezu ECHO SRM-237TES

  • Benzínový motor 2taktní o obsahu 21,2 cm³
  • Výkon 0,71 kW/ 0,97 HP
  • Hmotnost produktu 5,6 kg
  • Spotřeba paliva při max. výkonu motoru 0,45 l/h
  • Převodovka redukce 1,62 a kvalitní mazivo na bázi lithia
  • Součástí balení je trojzubý nůž, postroj (šráky) a strunová hlava
  • Přenos výkonu je pevnou hřídelí

Vybavení benzínového křovinořezu ECHO SRM-237TES

Vyniká kvalitou zpracování. Součástí základní výbavy je kromě strunové hlavy také trojcípý nůž a ramenní popruh. Unikátní HIGH TORGUE převodovka se postará až o 50 % výkonu navíc oproti běžným převodovkám. Uživatelský komfort zvyšuje také nízká hladina vibrací a skvělé vyvážení stroje.

HIGH TORQUE úhlový převod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. 

Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.