Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Benzínová sekačka Stiga Combi 48 S

Kód: 2L0482248/ST1
9 990 Kč 8 256 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Olej

Stiga Combi 48 S je velmi obratná benzínová sekačka s pojezdem na menší plochy zahrad se záběrem 46 cm a se sběrným košem o objemu 60 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzínová zahradní sekačka Stiga Combi 48 S

Sekačka na trávu s pojezdem STIGA Combi 48 S má záběr sečení 46 cm a hybridní sběrný koš na trávu o objemem 60 litrů s ukazatelem naplnění. V podvozku z pozinkované oceli je uložen spolehlivý motor STIGA o obsahu 139 cm3 a čistém výkonu 2,20 kW při 2900 ot/min. Model Combi 48 S umožňuje výběr ze 3 různých funkcí sečení: zadní výhoz, sběr nebo mulčování, které jemně rozdrtí posečenou trávu a rozprostře ji na trávník jako přírodní hnojivo.

Technické údaje benzínové sekačky Stiga Combi 48 S

  • Benzínový motor STIGA o obsahu 139 cm3
  • Výkon 2,2 kW
  • S pojezdem
  • Záběr sečení 46 cm
  • Sběrný koš na trávu o objemu 60 litrů s ukazatelem naplnění
  • Systém sečení: režimy sběru, mulčování a zadního výhozu
  • Hmotnost 27 kg
  • Maximální pracovní plocha 1 200 ㎡

Vybavení benzínové zahradní sekačky Stiga Combi 48 S

Sekačka na trávu s pojezdem STIGA Combi 48 S má záběr sečení 46 cm a hybridní sběrný koš na trávu o objemem 60 litrů s ukazatelem naplnění. V podvozku z pozinkované oceli je uložen spolehlivý motor STIGA o obsahu 139 cm3 a čistém výkonu 2,20 kW při 2900 ot/min. Model Combi 48 S umožňuje výběr ze 3 různých funkcí sečení: zadní výhoz, sběr nebo mulčování, které jemně rozdrtí posečenou trávu a rozprostře ji na trávník jako přírodní hnojivo. Centrální nastavení výšky střihu umožňuje pomocí páky snadné nastavení do 6 různých poloh od 22 do 65 mm. Součástí balení je mulčovací vložka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.