Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Alkylátový benzín ASPEN 2T 1l

Kód: OST0507
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Alkylátový benzín Aspen 2 tolik nezanáší zapalovací svíčky a spalovací komoru. Benzín Aspen 2 lze dlouhodobě skladovat bez dopadů na jeho kvalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkylátový benzín ASPEN 2T

Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín Aspen zároveň tolik nezanáší zapalovací svíčky a spalovací komoru. Benzín Aspen lze dlouhodobě skladovat bez dopadů na jeho kvalitu, takže i po delší odstávce svůj motor snadno nastartujete. Je šetrný k životnímu prostředí v několika ohledech, například snižuje tvorbu smogu o cca 40 %.

Technické údaje alkylátového benzínu ASPEN 2T

  • Balení 1 litr
  • Benzín je namíchaný s olejem a je připravený k použití
  • Použití pro 2-taktní motory!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Palivo Aspen bylo vyvinuto ve spolupráci s profesionálními uživateli především z pracovních a hygienických důvodů. V palivu Aspen se v podstatě nevyskytují škodlivé látky jako benzen, aromatické a polyaromatické látky a olefiny. Standardní benzín obsahuje na stovku látek vč. škodlivých, zatímco alkylátový benzín Aspen jen desítku těch nejméně škodlivých. To znamená, že při použití alkylátového benzínu Aspen se zdravotní rizika při vystavení benzínovým výparům a
výfukovým zplodinám minimalizují.

Alkylát se vyrábí synteticky z čistých plynů, jež se uvolňují při rafinaci. Výsledný produkt je velmi čistý benzín skládající se pouze z řádově desítky látek, a proto je téměř prostý nebezpečných složek pro člověka, jako je benzen,
aromatické uhlovodíky, síra a olefiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.